Puff Bar

Puff Nedir?

Puff bar sigara tiryakilerini bu zararlı alışkanlıktan kurtarmak için geliştirilmiş bir üründür. Bir tür elektronik olarak kabul edilir ve kullanıcılara gerçeğe yakın bir sigara deneyimi yaşatır. Böylece tiryakilerin sigarayı bırakması çok daha kolay olur.

Puff Bar
Filtreleri Göster

Gösterilen sonuç sayısı: 34

Gösterilen sonuç sayısı: 34

Puff Bar Aromaları

Meyve aromaları isteyenler için Watermelon Ice, Mango Ice, Rainbow Candy, Stawberry Kiwi gibi seçenekler vardır. Bu aromalardan bazıları buz etkisi eklenerek, ferahlatıcı etkileri artırılır. Böylece boğazda çok daha belirgin bir tat bırakır.

Puff elektronik sigara, kullanıcıları, kendi damak tatlarına ve zevklerine uygun aromayı kolaylıkla bulur. Bazı kullanıcılar, farklı deneyimler için sürekli aroma değiştirirken, bazıları ise beğendikleri aromadan vazgeçmezler.

Puff Bar Fiyatları

Ürünün kapasitesi ile yakından ilgilidir. Kapasitenin, yani Puff sayısının artması ile fiyatlar da artar. Fiyatlar, 400 TL ile 800 TL arasında değişir. Enflasyon gibi etkenlere bağlı olarak buradaki aralığın çok daha üzerine çıkabilir. Vozol çeşitleri ilginizi çekebilir. 

Gerçek sigaranın zararlı etkilerini taşımaması, yanma olayının olmaması, koku bırakmaması gibi avantajları ile fiyatlarını fazlasıyla hak eden ürünlerdir. Şarjlı olan bu ürünler, kullanım süresi dolana kadar şarj edilerek kullanılır.

Sık Sorulan Sorular

Hakkında sık sorulan sorular ve bu soruların yanıtları aşağıda yer almaktadır.

Bir tür elektronik sigaradır. İçerisinde yer alan likit, ısıtılarak buhara çevrilir ve kullanıcıların sigara deneyimi yaşaması sağlanır. Likit içerisinde belli oranda nikotin ve farklı aromalar vardır. Ayrıca nikotinsiz seçenekler de bulunur. Puff Barlar, farklı kapasitede üretilirler ve tek kullanımlıktır.

Puff, Sigaradan Zararlı Mı?

Gerçek sigara, tütünün yanması nedeniyle oluşan katran, zifir gibi maddelerden dolayı sağlık açısından tehlikelidir. Puf Barların kullanımında ise yanma meydana gelmez ve bundan dolayı katran ya da benzeri türden zararlı maddeler oluşmaz.

Puff Bar Kaç TL?

Kapasitesine bağlı olarak farklı fiyatlara satılır. Ortalama olarak fiyatlar 400 TL ile 800 TL arasındadır.

Puff Bar Kaç Gün Gider?

Bu ürünlerin farklı kapasiteye sahip seçenekleri vardır. Ürünün 1000’lik ya da 10000’lik olmasına bağlı olarak kullanım süresi değişir. Ayrıca kullanım yoğunluğu da bu noktada önemlidir. 5000’lik bir ürün, ortalama kullanımda 15-20 gün gider.

Puff Bitince Doldurulur Mu?

Söz konusu ürünler tek kullanımlıktır. İçerisindeki likit bittiğinde ürün ömrünü tamamlamış kabul edilir. Daha sonra dolum yapılamaz.

Kullan at elektronik sigaraların sağladığı pratikliği sunarak, normal sigaralardan daha az zararlı bir alternatif sunmayı amaçlar. Kullanıcılar, kolayca taşıyabilirler ve istedikleri zaman kullanabilirler. Ayrıca, normal sigaralardan daha az nikotin içermesi ve kötü kokusunun olmaması, kullanıcıların sigara bağımlılığından kurtulmalarına yardımcı olabilir.