İndirim!

Vozol 10000 Double Apple

540.002,450.00

-17%

Vozol 10000 Double Apple modeli Çift Elma aromasına sahiptir.

Vozol 10000 Double Apple Nedir?

Vozol 10000 Double Apple, Vozol markasının tek kullanımlık elektronik sigara (e-sigara) ürünlerinden biridir. Bu ürünün adı gibi, çift elma aroması sunar. Yani Vozol 10000 Double Apple, içinizi baskın olarak elma tadıyla dolduran meyveli bir elektronik sigaradır.

İşte Vozol 10000 Double Apple hakkında bilmeniz gerekenler:

  • Aroma: Çift Elma – İki farklı elma çeşidi aroması mı içerdiği yoksa baskın bir elma notasının farklı nüansları mı verildiği net olarak bilinmiyor. Bazı kaynaklar yeşil ve kırmızı elma aromalarının karışımı olabileceğini söylüyor.
  • Çekim Sayısı: Vozol, tek bir cihaz ile 10.000 çekim yapabileceğinizi iddia ediyor. Bu, normal sigaraya göre çok daha uzun süre dayanacağı anlamına gelir.
  • Pil: Cihazın şarj edilebilir 500mAh pili vardır. Bu pilin tek şarjla 10.000 çekime kadar dayanıp dayanmadığı konusunda net bir bilgi yok.
  • Likit Kapasitesi: Tek kullanımlık olmasına rağmen doldurulamayan 20ml’lik likit haznesi vardır. Likit bitince cihazı atmanız gerekir.
  • Hafif ve Taşınabilir: Vozol 10000 Double Apple ince ve hafif yapısı sayesinde kolayca taşınabilir.
  • Diğer Özellikler: Bazı kaynaklar Vozol ürünlerinde Vamt Mesh Coil veya S.i.L.C Coil teknolojisi kullandıklarını belirtiyor. Bu teknolojiler daha iyi aroma, buhar deneyimi veya daha yumuşak bir içim vadediyor ancak Double Apple modelinde hangisinin kullanıldığını söylemek zor.

Dikkat: Elektronik sigaralar sağlığınız için zararlıdır. Vozol 10000 Double Apple dahil elektronik sigara içimi, sigara içiminden daha güvenli olsa da tamamen güvenli değildir. Elektronik sigara kullanımı hakkında daha fazla bilgi edinmek için sağlık yetkililerine veya uzmanlara danışmalısınız.

Ek bilgi

Kampanya (İNDİRİM)

İstemiyorum, 2'li, 3'lü, 4'lü, 5'li

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Vozol 10000 Double Apple” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir