İndirim!

Vozol 10000 Forest Berry Storm

540.002,450.00

-17%

Vozol 10000 Forest Berry Storm modeli Orman Meyveleri aromasına sahiptir.

Forest Berry Storm Nedir?

Forest Berry Storm, şarj edilebilir elektronik sigara (e-sigara) ürünlerinden biridir. Forest Berry adı, içerdiği aromaya (“ormanda yetişen meyveler fırtınası”) işaret eder.

Forest Berry Storm cihazının tam olarak hangi orman meyveleri aromalarını içerdiği net olarak belirtilmiyor. Ancak orman meyveleri genelde ahududu, yaban mersini, böğürtlen, çilek gibi meyveleri kapsar. Bu meyvelerin karışımıyla oluşturulan aroma Forest Berry Storm ürününde baskın tat olacaktır.

  • Çekim Sayısı: Tek bir cihaz ile 10.000 çekim yapabileceğinizi iddia ediyor. Bu, normal sigaraya göre çok daha uzun süre dayanacağı anlamına gelir.
  • Pil: Cihazın şarj edilebilir pili vardir. mAh değeri hakkında bilgi bulunamadı ancak bazı kaynaklar tek şarjla 10.000 çekime kadar dayanabileceğini söylüyor.
  • Likit Kapasitesi: Tek kullanımlık olmasına rağmen doldurulamayan 20ml’lik likit haznesi vardır. Likit bitince cihazı atmanız gerekir.
  • Hafif ve Taşınabilir: Forest Berry Storm ince ve hafif yapısı sayesinde kolayca taşınabilir.
  • Nikotin: Bazı kaynaklar 10000 Forest Berry Storm’un 20mg veya 50mg nicotin içeren likitlerle doldurulmuş olabileceğini söylüyor. Ancak bu bilgiyi bağımsız bir kaynaktan teyit edemedik. Ayrıca likitin bitkisel nikotin içerip içermediği de belirsiz.

İçerik : Karışık orman meyveleri Vozol 10000 Forest Berry Storm Puff

Doğanın İçindeki Tatlı Fırtına

Enfes orman meyveleri ile zenginleştirilmiş eşsiz bir elektronik sigaradır. Ürün, taze ve lezzetli bir tat sunar ve elektronik sigara sevenlerin tercihi haline gelmiştir.

Çilek, böğürtlen ve yaban mersini gibi orman meyvelerinin yoğun bir karışımını sunar. Bu karışım, doğal tatları ve aromaları ile kullanıcıların beğenisini kazanır. Doğanın içindeki tatlı bir fırtına gibi hissettirir.

Yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak üretilir ve ergonomik bir tasarıma sahiptir. Kullanımı kolaydır ve taşıması da pratiktir. Ürün, şarj edilebilir bir pil ve şarj cihazı dahil olmak üzere tüm gerekli ekipmanları içerir.

Sağlıklı bir yaşam tarzı benimseyenler için de ideal bir seçenektir. Elektronik sigara kullanımı, diğer sigara ürünlerine kıyasla daha az zararlı olduğu düşünülmektedir. Ancak, yine de dikkatli olmak ve sağlıklı bir yaşam tarzı benimsemek önemlidir.

Sonuç olarak, Forest Berry Storm puff, lezzetli orman meyveleri karışımı ile eşsiz bir tat sunan bir elektronik sigaradır. Ürün, yüksek kaliteli malzemeler ve ergonomik bir tasarım ile kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılar. Tüm kullanıcılara hitap eden bu ürün, elektronik sigara sevenler için ideal bir seçenektir.

Ek bilgi

Kampanya (İNDİRİM)

İstemiyorum, 2'li, 3'lü, 4'lü, 5'li

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Vozol 10000 Forest Berry Storm” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir