İndirim!

Vozol 10000 Strawberry Kiwi

540.002,450.00

-17%

Vozol 10000 Strawberry Kiwi modeli Çilek – Kivi aromasına sahiptir.

 

Vozol 10000 Strawberry Kiwi Nedir?

Vozol 10000 Strawberry Kiwi, Vozol markasının tek kullanımlık elektronik sigara (e-sigara) ürünlerinden biridir. Aroması, adından da anlaşılacağı üzere çilek (strawberry) ve kivi (kiwi) meyvelerinin karışımından oluşur.

İşte Vozol 10000 Strawberry Kiwi hakkında bilmeniz gerekenler:

Aroma: Çilek ve Kivi – Vozol 10000 Strawberry Kiwi ile tatlı bir çilek aromasının, egzotik ve hafif ekşi bir kivi aroması ile harmanlandığı bir içim deneyimi yaşarsınız.

Özellikler:

  • 10.000 Çekim: Vozol, tek bir cihaz ile 10.000 çekim yapabileceğinizi iddia ediyor. Bu, normal sigaraya göre çok daha uzun süre dayanacağı anlamına gelir. Ancak bu sayı kullanım yoğunluğuna göre değişebilir.
  • Şarj Edilebilir Pil: Çoğu kaynak cihazın 500mAh civarı şarj edilebilir pile sahip olduğunu belirtiyor. Yine de bazı kaynaklar tek şarjla 10.000 çekime yetip yetmeyeceği konusunda net bir bilgi olmadığını söylüyor.
  • 20ml Likit Kapasitesi: Tek kullanımlık olmasına rağmen doldurulamayan 20ml’lik likit haznesi vardır. Likit bitince cihazı atmanız gerekir.
  • Hafif ve Taşınabilir: Vozol 10000 Strawberry Kiwi ince ve hafif yapısı sayesinde kolayca taşınabilir.
  • Nikotin Seviyesi: Bazı kaynaklar Vozol ürünlerinin 20mg veya 50mg nikotin içeren likitlerle doldurulabildiğini söylüyor. Ancak bu bilgiyi bağımsız bir kaynaktan teyit edemedik. Ayrıca likitin bitkisel nikotin içerip içermediği de belirsiz.
  • Coil Teknolojisi: Bazı satıcılar Vozol ürünlerinde Vamt Mesh Coil veya S.i.L.C Coil teknolojisi kullandığını belirtiyor. Bu teknolojiler daha iyi aroma, buhar deneyimi veya daha yumuşak bir içim vadediyor ancak Vozol’un kendi sitesi dahil olmak üzere bu bilgiyi doğrulayacak net bir kaynak bulunamadı.

Dikkat: Elektronik sigaralar sağlığınız için zararlıdır. Vozol 10000 Strawberry Kiwi dahil elektronik sigara içimi, sigara içiminden daha güvenli olsa da tamamen güvenli değildir. Elektronik sigara kullanımı hakkında daha fazla bilgi edinmek için sağlık yetkililerine veya uzmanlara danışmalısınız.

Ek bilgi

Kampanya (İNDİRİM)

İstemiyorum, 2'li, 3'lü, 4'lü, 5'li

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Vozol 10000 Strawberry Kiwi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir