Vozol Likit Mixed Berries

139.00

Vozol Likit Mixed Berries modeli Karışık meyveler aromasına sahiptir.

 

Vozol Likit Mixed Berries Nedir?

Vozol Likit Mixed Berries, Vozol markası tarafından üretilmese de elektronik sigara kullanıcıları arasında popüler olan orman meyveleri aromalı bir likittir. Vozol Bar isimli şirket ise bu aromayı içeren tek kullanımlık elektronik sigara cihazları (“puff” cihazları) üretmektedir.

Vozol Likit Mixed Berries Özellikleri:

  • Aroma: Orman Meyveleri Karışımı (Genellikle ahududu, böğürtlen, yaban çileği gibi meyveler içerir)
  • VG/PG Oranı: Farklı markalar tarafından üretilen Vozol Likit Mixed Berries çeşitlerinde çeşitli VG/PG oranları bulunabilir. Yaygın olarak %50 VG – %50 PG oranı tercih edilir. VG (bitkisel gliserin) yoğun buhar, PG (propilen glikol) ise aroma ve boğaz vurumu sağlar.
  • Nikotin Seviyeleri: Nikotin seviyesi markaya ve ürüne göre değişebilir. Sıklıkla görülen seçenekler 3mg, 5mg, 35mg ve 50mg’dır. Daha yüksek nikotin seviyesi, daha fazla boğaz vurumu anlamına gelir.
  • Şişe Boyutu: Vozol Likit Mixed Berries, genellikle 10ml veya 30ml’lik cam şişelerde satılır. Tek kullanımlık elektronik sigara versiyonlarında ise likit doldurmaya gerek yoktur, cihaz önceden doldurulmuş olarak gelir.
  • Türü: Muhtemelen salt likittir. Salt likitler, yüksek nikotin oranına sahip ve daha yumuşak boğaz vurumu sağlayan likitlerdir.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Vozol Likit Mixed Berries” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir