Vozol Likit Strawberry ice Cream

139.00

Vozol Likit Strawberry ice Cream modeli Çilekli dondurma aromasına sahiptir.

 

Vozol Likit Strawberry ice Cream Nedir?

Vozol Likit Strawberry Ice Cream, elektronik sigara kullanıcıları için üretilen çilekli dondurma aromalı bir e-likit ürünüdür. Bu likit, tatlı, kremsi ve ferah bir elektronik sigara deneyimi arayanlar arasında popülerdir.

Aromaları:

  • Strawberry (Çilek): Vozol Likit Strawberry Ice Cream’ın baskın aromasıdır. Tatlı ve hafif ekşi bir çilek aroması sunarak meyveli bir temel oluşturur.
  • Ice Cream (Dondurma): Çilek aromasına eşlik eden dondurma aroması ise kremsi ve sütlü bir dokunuş katarak tatlılığı arttırır. Bazı yorumlarda “Ice” ibaresinin mentol veya nane eklenerek ferahlatıcı bir etki hedeflendiğini belirtiliyor. Bu sayede çilekli dondurma aromasına soğuk ve buzlu bir his verebilir.

Vozol Likit Strawberry Ice Cream, bu iki aromayı birleştirerek hem meyveli hem de tatlı ve ferah bir elektronik sigara deneyimi vadeder.

Vozol Likit Strawberry Ice Cream’ın diğer özellikleri:

  • Nikotin Seviyeleri: Nikotin içerikli veya nikotinsiz olarak bulunabilir (Ülkeye göre değişiklik gösterebilir). Nikotin seviyeleri genellikle 0mg, 3mg, 5mg şeklindedir.
  • Şişe Kapasitesi: Genellikle 30ml’dir.
  • PG/VG Oranı: Genellikle 70/30 VG ağırlıklı olması beklenir. Bu oran yoğun buhar üretimi ve iyi aroma açılımı sağlayabilir.
  • Cihaz Uyumluluğu: Çoğu standart elektronik sigara ve pod cihazı ile uyumlu olması beklenir. Satın almadan önce cihazınızın uyumluluğunu kontrol edin.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Vozol Likit Strawberry ice Cream” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir